«Цвіт Папорті» прийняв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «DAS-FEST», що відбувся 18 березня 2017 року в місті Чернігові.

Під час екскурсії цим стародавнім містом діти прогулялися Чернігівським валом, помилувалися панорамою Болдиних гір та відвідали Антонієві печери – печерний комплекс, заснований в ХІ столітті Святославом Ярославичем і відомим церковним діячем давньоруської доби Антонієм Печерським.

Конкурс пройшов у дружній атмосфері. «Цвіт Папороті» вразив журі фестивалю неймовірними виступами, майстерністю та яскравими костюмами, які точно віддзеркалюють традиції різних регіонів України та створюють атмосферу для повного занурення в хореографічне дійство.

Молодша група колективу з мініатюрою «Від села до села» здобула Гран-прі фестивалю у своїй віковій категорії.

Прем’єрні виступи середньої та старшої груп також високо оцінило журі фестивалю. Середня група з мініатюрою «Закарпатська веселка» отримала почесне 2 місце в категорії. Старша група отримала 1 місце в своїй віковій категорії з номером «Буковинський святковий».

Вітаємо всіх з вдалими виступами і гарними результатами! Дякуємо керівникам колективу, бажаємо творчої наснаги та майбутніх перемог!